پیام فرستادن
Dongguan Hesheng Creative Technology Co., Ltd.
محصولات
موارد
صفحه اصلی > موارد >
آخرین مورد شرکت در مورد جعبه هدیه تبلیغاتی شرکت
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Helen Wang
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

جعبه هدیه تبلیغاتی شرکت

2023-08-25
 Latest company case about جعبه هدیه تبلیغاتی شرکت

مطالعه موردی - تحقیقات BMW

آخرین مورد شرکت جعبه هدیه تبلیغاتی شرکت  0
صنعت: امور مالی

هدف: برای فروش عضویت استراتژی سرمایه گذاری

مقیاس: بروشور ویدئویی 5000 عددی که از طریق پست درجه یک USPS تحویل داده شد

تأثیر: بسیار موفق

نمای کلی پروژه:مشتری ما علاقه مند به بهبود نرخ پاسخ هایی بود که از کمپین های پست کاغذی معمول خود دریافت می کردند.پس از همکاری با BMW برای تولید یک پست ویدئویی، آنها با استفاده از 1000 مواد بازاریابی کاغذی قبلی خود در مقابل 1000 پست کننده ویدئویی، یک تست تقسیم را انجام دادند.نتایج اولیه نشان‌دهنده نرخ پاسخ‌دهی ۸۰ درصدی بیشتر برای پست‌کننده‌های ویدئویی بود و برای تایید این موضوع، آن‌ها دو بار دیگر همین آزمایش را انجام دادند.پس از تجربه نتایج مشابه، آنها در سال 2018 فقط به استفاده از پست‌های ویدئویی روی آوردند و تا به امروز از نتایج خود هیجان زده هستند.

گواهی مشتری:

ما از اواسط سال 2018 با تیم BMW کار کرده‌ایم، زمانی که برای اولین بار پست‌کننده بروشور ویدیویی آن‌ها را در مقابل خلاقیت کنترلی خود برای یکی از کمپین‌های پست مستقیم چند کاناله طولانی مدت خود آزمایش کردیم. بروشور ویدیویی آن‌ها عملکرد بهتری از کنترل ما داشت و سفارش‌ها را تا 82.5 درصد افزایش داد. بازگشت سرمایه ای که ما از شراکت با BMW دیده ایم فراتر از اعداد و ارقام است - تیم آنها حرفه ای است، کار کردن با آنها فوق العاده است و زمانی که نوبت به خدمات مشتری و برتری در محصولات منحصر به فرد آنها می شود، فراتر می رود. ما عاشق کار هستیم. با BMW و مشتاقانه منتظر سال‌های بیشتر کار با آن‌ها هستیم. آنها واقعاً به‌عنوان شریک شناخته می‌شوند و ما برای جو کار تیمی که Media Fast را به بهترین شکل ممکن می‌سازد، ارزش قائلیم.»

 

گالری ما را مشاهده کنید

آخرین مورد شرکت جعبه هدیه تبلیغاتی شرکت  1 آخرین مورد شرکت جعبه هدیه تبلیغاتی شرکت  2 آخرین مورد شرکت جعبه هدیه تبلیغاتی شرکت  3 آخرین مورد شرکت جعبه هدیه تبلیغاتی شرکت  4

01-PORSCHE Marketing LLC

02-MASERATI Marketing LLC

03- VOLVO LAVALبازاریابی LLC

04- آئودیبازاریابی LLC