پیام فرستادن
Dongguan Hesheng Creative Technology Co., Ltd.
محصولات
موارد
صفحه اصلی > موارد >
آخرین مورد شرکت در مورد بروشور ویدئویی دعوت نامه عروسی
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Helen Wang
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

بروشور ویدئویی دعوت نامه عروسی

2023-09-01
 Latest company case about بروشور ویدئویی دعوت نامه عروسی

مطالعه موردی ویدیو دعوت نامه عروسی ما

آخرین مورد شرکت بروشور ویدئویی دعوت نامه عروسی  0
صنعت: برنامه ریزی عروسی

هدف:براي ایجاد تجربه ي منحصر به فرد و خاطره برانگيز براي مهمانان

مقیاس:200 تا دعوت نامه عروسي به ليست مهمانان ما فرستاده شده

تاثیر: بسیار موفق

خلاصه پروژه:در هنگام برنامه ریزی برای عروسیمان، می خواستیم برای مهمانانمان کاری خاص انجام دهیم که دعوتنامه ما برجسته شود و تاثیر ماندگار بگذارد.

موکل ما با ما همکاری نزدیک داشت تا یک دعوت نامه ی ویدئویی زیبا و شخصی را طراحی کنیم که جوهر داستان عشق ما را به تصویر می کشد.و هیجان و شادی روز عروسی ما را به ما منتقل کرد.

ما ۲۰۰ دعوت نامه عروسی ویدئویی را از طریق پست سنتی به لیست مهمانان انتخاب شده مان فرستادیم. پاسخ دریافتی که به دست آوردیم بسیار شگفت انگیز و دلگرم کننده بود.مهمانان ما نه تنها هیجان زده بودند بلکه به شدت تحت تاثیر تلاش ما برای تهیه چنین دعوتنامه ای منحصر به فرد قرار گرفتند.

شهادت مشتری:

"ما تصمیم گرفتیم برای دعوت نامه های عروسی خود یک مایل اضافی بگذاریم، و همکاری با شینی برای دعوت نامه ویدئویی عروسی ما بهترین تصمیم ما بود.تيم "شيني" به ما کمک کرد که يه ويديوي خارق العاده و قلبي بسازيم که باعث ميشه مهمانان ما احساس کنند که بخشی از داستان عشق ما هستندپاسخ مهمانان ما باورنکردنی بود، با 120 درصد بیشتر از عروسی های دوستان ما.و تعهد به ایجاد یک محصول منحصر به فرد فوق العاده بودما واقعا از لمس ویژه ای که به عروسی ما اضافه کردند سپاسگزاریم و به شدت شینی را به هر کسی که به دنبال ایجاد خاطرات فراموش نشدنی است توصیه می کنیم. "

ایجاد یک تجربه منحصر به فرد و به یاد ماندنی برای مهمانان ما از طریق دعوت نامه ویدئویی عروسی روز عروسی ما را حتی ویژه تر کرد.خلاقيت و حرفه اي بودن شيني نقش مهمي در اين داشت که عروسي ما واقعاً يک رویداد فراموش نشدني بشه.